PARALELE HEKURI MURI

SKU:
00001781
2,600Lek

Përshkrimi i Produktit

Nese e keni te veshtire te shkoni ne palester keto dite ose ndoshta deshironi te krijoni hapesiren tuaj te stervitjes ne shtepi shiriti terheqes eshte nje pajisje e domosdoshme. Keto pajisje te dobishme mund tju ndihmojne te formoni trupin e endrrave tuaja dhe ato mund te perdoren per te bere nje game kaq te larmishme ushtrimesh. Me shiritin tuaj terheqes do te keni bileten tuaj per biceps dhe rripa mahnites si dhe forcimin e barkut pjeses se siperme te shpines dhe parakraheve. Me mire akoma eshte nje pjese e ingranazheve te stervitjes qe mund te beni si nje projekt DIY dhe te gjitha me disa pajisje te thjeshta nga dyqani i pajisjeve dhe pak kohe. Me nje shirit terheqes DIY ju mund te arrini qellimet tuaja te fitnesit te punoni me lehtes.