Aroma Earphone pendant car air freshener Buzi Store

Aromatizues ne Forme Kufjesh

SKU:
6921088988209
150L

Përshkrimi i Produktit

Aromatizues në formë kufjesh

Karakteristikat:

  • Mundëson aromë freskie në ambientin tuaj.
  • E përshtatshme për makinë, zyrë dhe ambiente të tjera.
  • Dizajn në formë kufjesh.