Aux bluetooth per makine

SKU:
00003888
300Lek

Përshkrimi i Produktit

Karakteristika: -Performance e larte, mbeshtetje A2DP V1.2 stereo -Perdoreni gjeresisht me sistemet AV te shtepise, kufjet, altoparlantet e automjeteve ose motoreve dhe me shume. -Mundesuar nga bateria e integruar e rimbushme e mbushur permes portes mikro USB. -Kohe e gjate pune dhe konsum i ulet. -Modaliteti i gjumit per kursim energjie. -Merrni muzike nga iPhone, iPad, iPod, HTC, Samsung, Laptop etj. -Me bateri te karikueshme. Thjeshte lidhni kete marres audio ne altoparlantet tuaj lidheni fale perdorimit te Bluetooth dhe shijoni revolucionin e muzikes pa telefon. Specifikat : Bluetooth Car Kit V3.0+EDR Operon deri ne 10 metra Suporton A2DP Stereo Modaliteti i gjumit per te kursyer energji Mund te luaj deri ne 8 ore pa pushim