Adaptor AUX-Bluetooth per makine 350bt

SKU:
00003888
300Lek

Përshkrimi i Produktit

Adaptor AUX-Bluetooth për makinë.
Karakteristikat
:
-Performancë e lartë, mbështetje A2DP V1.2 stereo
-Bluetooth V3.0 + EDR.
-Funksionon në distancë deri në 10 metra.
-Përdoreni gjerësisht me sistemet AV të shtëpisë, kufjet, altoparlantet e automjeteve ose motorëve dhe më shumë.
-Mundësuar nga bateria e integruar e rikarikueshme, e cila rimbushet me anë të fishës mikro USB.
-Kohë e gjatë pune dhe konsum i ulët.
-Modaliteti i gjumit për kursim energjie.
-Dëgjoni muzikë nga iPhone, iPad, iPod, HTC, Samsung, Laptop etj.
-Me bateri të karikueshme.
-Thjesht lidheni këtë marrës audio në altoparlantët tuaj me anë të fishës AUX dhe lidheni falë përdorimit të Bluetooth. Shijoni revolucionin e muzikës pa telefon.