null

tavoline laptop airspace

SKU:
097298041587
2,600Lek

Përshkrimi i Produktit

Tavoline Multifunksionale Portative e cila vepron si një stacion pune për laptop. Nje tavolinë për punë në zyrë, një tabaka per shtrat i laptopit për t’u çlodhur nderkohe qe punoni. Tavolina e rregullueshme e laptopit ju lejon të punoni me nje qendrim te duhur duke e çliruar veten nga çrregullime të tilla si dhimbja e shpinës, e shkaktuar nga orët e gjata të ulur në vendin e punës.
Prodhuar nga një panel alumini i qëndrueshëm me nyje ABS që lehtë mund të kthehen për tu rregulluar. Tabela e laptopit madje ofron lartësi të rregullueshme për shikimin e komoditetit me lehtësi. Më e mira për të gjitha llojet e laptopëve,PC-ve, tabletave me dizajn të palosshëm dhe me dimension portativ.
Të dy butonat autolock në anët e tryezës së kompjuterit lejojnë ndryshime të shpejta, shumë të shpejta (të rregullueshme nga 9.4 “në 12.6”) dhe dy shigjeta për të rregulluar këndin e sipërfaqes (nga 0-30 °). Kjo tabelë përmban pjese të integruara ku mund të ftohni laptopin tuaj.
E bërë nga aliazh alumini i forcuar me peshë të lehtë.
Mund të rrafshohet për ruajtje të përshtatshme, është mjaftueshëm e lehtë për të mbajtur rreth e rrotull ne hapesiren tuaj. Mund të punoni kudo, thjesht paloseni tryezën dhe keni gati vendin tuaj perfekt per te punuar me laptop.
Specifikime
Produkt me cilësi të lartë
Materiali: Alumini
Shkalle 360 F e rregullueshme
I përshtatshëm për laptopë 17inch dhe më të vegjël