Mbeshtetese laptopi md1

SKU:
00008303
350Lek

Përshkrimi i Produktit

Dizajni i rregullueshëm dhe ergonomik me shumë kënde mbajtësi i laptopit për tryezë ofron lartësi të rregullueshme me 7 shpejtësi, rregullim të lirë në këndin dhe lartësinë e rehatshme të funksionimit bazuar në nevojën tuaj aktuale. Dhe dizajni ergonomik kontribuon për shikim dhe shtypje të lehtë, duke lehtësuar dhimbjen e qafës, shpatullave dhe shtyllës kurrizore.
Mbështetësi i laptopit mund të paloset shpejt në madhësinë e vogël prej 10 * 1,7 * 0,6 inç, mbajtës kompakt laptopi, të ketë një çantë të bukur portabël për ta mbajtur më lehtë. Dizajn kreativ portativ i palosshëm, shumë komod për të punuar në shtëpi, në zyrë dhe në natyrë.
Bërë nga aliazh alumini i anodizuar . Me rrogoz silikoni jo të rrëshqitshëm, shmangni rrezikun e ndonjë gërvishtjeje, sigurojeni laptopin tuaj në vend dhe mbroni maksimalisht pajisjet tuaja. Dhe materiali i aliazhit të aluminit mund të thithë dhe shkarkojë nxehtësinë lehtë.
Mbështetësi i laptopit është i pajtueshëm me shumicën e laptopëve ose tabletëve 9-17,3 ”, siç janë MacBook Air, MacBook Pro, Dell XPS, HP, iPad, Surface, etj