null

SET VESHJE SEDILESH 652 SEAT COSHEN

SKU:
00007338
3,000Lek

Përshkrimi i Produktit

Mbulese sedilje makine prej rrobe.
Materiali: Poliester, Sfungjer.
Karakteristikë:
1. Duke përdorur pëlhurë me cilësi të lartë të mbulesës së sediljes, qëndrueshmëria është më e mirë dhe më e rehatshme.
2.I pershtatshem për të katër stinët.
3. Universale per te tera makinat.
4. Dizajni modern .

Madhësia:
I përshtatshëm për shumicën e makinave.
Sediljet e përparme: 20.5x20.5 inç
Mbështetëse e përparme: 27x21.5 inç
Vende të pasme: 52x26 inç
Mbrapa sediljes : 52x32 inç