Mbeshtetese shpine per sedileje dhe karrige

SKU:
00003059
199Lek

Përshkrimi i Produktit

Per nje mbeshtetje te rehatshme ne sendilje apo karrige, siguron rehati gjate gjithe dites ne pune. Dizanj per te bashkangjitur me lehtesi ne cdo karrige. Ju ndihmon ne zvogelimin e tensionit mbrapa duke ruajtur kurben mesit e shpines tuaj te ulet. Pelhure unike rrjete lejon rrjedhjen e ajrit per rehati tuaj personale, ndersa ajo perputhet butesisht me konturet e trupit tuaj per mbeshtetje te njetrajtshme. Karakteristika: 1: Sistemi i mbeshtetjes ergonomike te mesit qendron me mbeshtjellesin mbrapa neutral, duke ju lejuar te uleni mire. 2: Dizajni unik ofron komoditet dhe perkrahje duke promovuar sjellje te mire. 3: Rrjeta lejon rrjedhjen e ajrit per perdorim te qete dhe te rehatshem. 4: Bashkangjitet në çdo madhësi vendesh me nje brez elastik te rregullueshem. 5: Ndihmoni te eliminoni dhimbjet e shpines ose te qafes gjate kohes se gjate. 6: Dizajn rrjete eliminon djersitje dhe eshte projektuar per tju mbajtur te thate dhe freskuese. 7: Permireson qendrimin dhe redukton/parandalon dhimbjen e shpines. 8: Rruaza te dizajnuara ne menyre ergonomike u japin akupresuren e qete ne te njejten kohe. Perdorim sa me te gjere per: Studentet qe studiojne shume kohe Punonjesit e zyres. Shoferat. Njerezit te cilet qendrojne ulur per nje kohe te gjate.

Video