mbajtese sapuni me kullues si gjethe

SKU:
00007941
100Lek

Përshkrimi i Produktit

Mbajtese sapuni vjen per ju me nje dizajn unik i formës së gjetheve, dekorim i këndshëm për çdo shtepi. Pesha e lehtë dhe e lëvizshme për përdorim në shtëpi. Sapuni përshtatet më se miri.
Tharja më e mirë e sapunit, mbajeni pastër dhe lani duart ose fytyren lehtë.E shkëlqyeshme për dush, banjë, vaskë, banak, kuzhinë dhe më shumë. Mos shperdoroni me parate tuaja, me kete mbajtese sapuni juaj nuk do te shperdorohet.
SPECIFIKAT:
Materiali: ABS + Silikoni, i qëndrueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit
Madhësia: 12 x 11.5 x 9cm.
Mund te perdoret ne banjo, kuzhinë.
Dizajn inovativ dhe praktik.