KREVAT MASAZHI

SKU:
00007861
30,000Lek

Përshkrimi i Produktit

Ngjyra E zeze Materialet Aliazh alumini ahu jastek kompensate pelhure jo e endur shkume lekure PVC Madhesia e shpalosjes 213 x 82 x 67.589cm 84 x 32.5 x 26.635 inC L x H x H Madhesia e palosjes 92.5 x 60 x 18.5cm 36.5 x 23.6 x 7.5 inC L x W x H Gjatesia e seciles pjese 92.5cm 36.4inch 31cm 12.2inch 60.5cm 24inch Pesha neto 13.7 kg 30.2 lb Pesha bruto 15.5 kg 34.2 lb Maks. Mbajtesi i ngarkeses statik 250 kg 5512 lb dinamike 102 kg 220 lb Rregullueshme per lartesine Shtypni Celesin per te rregulluar lartesine per 8 pozicione nga 26.6 inC ne 35 inC. Mbeshtetese qe ngrihet Shtrati i masazhit ka 3 seksione me nje mbeshtetese te ngritshme per komoditetin tuaj. Kapaciteti i peshes prej 250 kg 551.2 lb tub alumini me cilesi te larte dhe litar tela me rezistence te larte. Mbeshtetese per koke te rehatshme dhe te rregullueshme Jepni nje mbeshtetje perfekte per koken dhe shpatullen tuaj. Jasteket e kembeve ne pjesen e poshtme Shmangni rreshqitjen e shtratit rastesisht dhe parandaloni gervishtjen e dyshemese.