null

JASTEK EGG SLEEPER

SKU:
5687635796208
1,300Lek

Përshkrimi i Produktit

Ngjyra: e bardhë
Madhësia: 43x26x13cm
Materiali: grimca shkumë + pambuk
Paketa përfshin: 1 x jastëk
Karakteristikat:
Mjeshtëri me Cilësi Superiore: Bërë me pëlhurë pambuku që merr frymë, e cila siguron një prekje miqësore me lëkurën.
Pesha e lehtë, e lëvizshme për tu përdorur kudo për tu përdorur në përputhje me nevojat tuaja, gjithashtu elastikët janë të shkëlqyeshëm për të shmangur deformimin pasi të përdoren për një kohë të gjatë, të qëndrueshëm për përdorim të gjatë.
Jastëk thelbësor i gjumit: Forma është krijuar me dizajn ergonomik i cili do të lehtësojë shumë dhimbjen e qafës dhe do të mbrojë qafën tuaj nga deformimi.
Gjumë i thellë: mbështesni dhe rregulloni kokën, qafën, shpatullën dhe shpinën. Të rehatshme për ju të flini mirë me të.
Larë: lahet në makinë ose duar, kujdeset lehtë.