FASHO BOKSI EVERLAST

SKU:
0000951
300Lek

Përshkrimi i Produktit

Karakteristikat
- Fasho prej lëkure PU, i përshtatshëm për çdo art marcial: boks, MMA, boks Thai, kickbox, ushtrim boksi, karate, taekwondo, krav maga, Wing Chun, etj.
- Prodhuar në mënyrë profesionale për të thithur grushta dhe goditje dhe goditje pa pushim, mund të përmirësojë ndjeshëm efektin tuaj të trajnimit dhe të mbrojë mirë partnerin tuaj.
- Shirit i rregullueshëm i krahut dhe dore elastike, e përshtatshme për krahë me madhësi të ndryshme.
- Doreza dhe shiritat në jastëk janë qepur fort.
- Mbushje e dendur e shkumës për mbrojtje dhe thithjen e goditjeve.
- Sipërfaqja është bërë prej lëkure PU me cilësi të lartë dhe e mbushur me shkumë të rezistencës së lartë.
- E lehtë për rehati shtesë, e lëvizshme dhe kompakte.
Ngjyra : e zezë / e kuqe/ e verdhe
Madhësia : 40cm x 20cm x 10cm
Materiali :PU