BATERI LX 18650 4.2VOLT LI-ION 6800MAH (2 COPE)

SKU:
00008888
200Lek

Përshkrimi i Produktit

Parametrat e produktit Bateri e rimbushur 18650 lijon voltazhi 3.7V Kapaciteti i markes 7800MAH Pesha rreth 41g Pa efekt kujtese rimbushni deri ne 1000 cikle Paketa perfshine 5 x 18650 bateri te ringarkueshme lijon I pershtatshem per perdoret ne te gjitha llojet e lodrave etj. Karakteristike Anoda e baterise merr dizajnin e kokes konvekse standarde civile dhe te lehte per tu perdorur. Pesha neto g 4045g bateri te shkelqyera per elektrik dore ose pajisje te tjera.